Продаж високоякісних труб ПВХ та обладнання для басейнів за найкращими цінами! Співпраця в B2B сегменті. Купуй у прямого імпортера!

Про компанію

Компанія Global Engineering займається постачанням якісних, міцних полімерних систем, що дозволяють створювати надійні трубопроводи різного призначення. Наша продукція широко використовується як у великих промислових, виробничих, сільськогосподарських підприємствах, водно-оздоровчих комплексах, так і для створення побутових трубопровідних мереж у приватних домоволодіннях.

Ми знаємо, що потрібно для створення надійних полімерних трубопроводів

Сировина та якісні характеристики вироблених з неї виробів дають можливість побудувати трубопроводи будь-якої конфігурації та масштабу для різноманітних технологічних процесів:

 • Трубопровід для невеликого басейну;
 • Підведення води для невеликого приватного будинку;
 • Повноцінна система охолодження промислового, виробничого підприємства або електростанції;
 • Трубопровідна мережа в хімічній та харчовій промисловості;
 • Система зрошення у агропромислових господарствах.

Наша компанія чудово зарекомендувала себе у довгострокових проектах із постачання великих партій трубопровідного обладнання провідним підприємствам України. 100% гарантія виконання планів поставок якісно та вчасно – відмінна риса компанії Global Engineering.

80% наших партнерів, з якими ми успішно реалізуємо масштабні проекти, – це найбільші українські організації та підприємства промислово-виробничого, сільськогосподарського призначення, які широко відомі не лише на внутрішньому ринку, а й на міжнародній арені бізнесу.

Ми пропонуємо продукцію світових брендів

Компанія Global Engineering протягом кількох років успішно співпрацює з відомими світовими виробниками виробів та деталей для полімерних трубопровідних систем, серед яких такі бренди, як:

 • Comer (Италія);
 • Pimtas (Турція);
 • Sekisui (Японія).

Ці компанії завоювали довіру споживачів у всьому світі якістю, екологічністю та надійністю полімерної продукції, створеної за інноваційними технологіями на сучасному обладнанні. Тривала тісна співпраця з нашими іноземними постачальниками дозволила нам розробити особливу систему логістики, яка гарантує оперативну доставку продукції до будь-якого регіону України.

Global Engineering – член Асоціації аквапарків України

У 2015 році компанія Global Engenireeng була прийнята в Асоціацію аквапарків України (ААУ). Це є знаковою подією для нашої компанії – визнання професіоналізму та відповідального підходу до вирішення завдань.

Асоціація аквапарків була заснована в 2003 році і зараз є найбільш досвідченою і прогресивною організацією в проектуванні та експлуатації:

 • Громадських басейнів;
 • Аквапарків;
 • Пляжів;
 • Оздоровчих центрів, у тому числі SPA;
 • Інші водно-розважальні оздоровчі комплекси.

Основними напрямками діяльності Асоціації є безпека та екологічність водно-розважальних організацій різного типу, а також популяризація водних видів спорту, оздоровчих програм для населення, розвиток культури відпочинку.

Сьогодні компанія Global Engenireeng має можливість брати безпосередню участь у реалізації всіх проектів Асоціації, співпрацювати з передовими організаціями водно-розважальної індустрії. Наша діяльність, що відповідає стандартам та правилам, затвердженим Асоціацією аквапарків України та законодавством України, сприяє популяризації здорового способу життя, формуванню фундаменту для розвитку єдиної, здорової та сильної нації!

Одним із напрямків діяльності нашої компанії є постачання сучасного якісного обладнання для басейнів, аквапарків, штучних водойм.

Різноманітність та функціональність обладнання, яке ми пропонуємо, дозволяє охопити всі етапи водопідготовки та експлуатації водних споруд. Високошвидкісні потужні насоси та насосні станції, фільтри та фільтрувальні установки з сучасними фільтруючими елементами, дезінфікуючі та контролюючі установки, нагрівальне обладнання, енергоефективне та безпечне підводне світлодіодне підсвічування, закладні елементи, що використовуються на етапі будівництва басейну – це далеко не весь перелік нашої продукції. Весь комплекс необхідного обладнання для встановлення та експлуатації басейну – від форсунок та переливних решіток до найкрасивіших водоспадів, гідромасажних оздоровчих установок – ми пропонуємо від надійного та перевіреного виробника, що гарантує високу якість та довгостроковість використання.