Фітинги — гарантія надійного з’єднання труб

Щоб система гарячого або холодного водопостачання була по-справжньому ефективною та довговічною, важливо вибрати якісні елементи для з’єднання. Фітинги є одним з кращих варіантів, який тільки можна знайти на сучасному ринку. Вони однаково ефективно можуть застосовуватися для труб із ПВХ та металопластикових.

Види та особливості

Існують різні методи з’єднання труб, серед яких зварювання та спайка. Фітинги вважаються важливим елементом для здійснення надійного з’єднання. Вони можуть приклеюватись або приварюватися до труби. На сучасному ринку представлено безліч різновидів, серед яких можна відзначити:

  1. Компресійні, для яких можуть застосовуватися різні види металу. Характеризуються вони підвищеним рівнем надійності та довговічності.
  2. Різьбові вважаються одним із найпопулярніших варіантів, застосовуються для сталевих труб. Відрізняються міцністю та надійністю.
  3. Прес-фітинги використовуються для з’єднання пластикових труб і т. д.

Завдяки такому різноманіттю варіантів завжди знайдеться оптимальний різновид фітингів, який зможе нормально впоратися з основними завданнями.

Якими мають бути полімерні фітинги?

Щоб вони виконували свої основні функції, необхідно уважно підійти до вибору. Оптимальним рішенням стає вибір продукції від відомих виробників, у надійності яких не доведеться сумніватися. Є низка критеріїв, яким має відповідати така продукція. Серед основних треба відзначити відповідний профіль різьблення, якісні та міцні матеріали.

Фітинги можуть застосовуватись у системах, у яких рівень тиску досить високий. Відповідно потрібен підвищений рівень міцності та безпеки, щоб зовнішні фактори експлуатації не завдали жодної шкоди.

Важливими є правильні геометричні характеристики, серед яких профіль різьблення, форма, розміри посадочних місць та багато іншого. Якщо обирати продукцію від відомих виробників у перевіреному місці, можна сміливо розраховувати на бездоганні умови для тривалої експлуатації.

Головні переваги

Якщо придбати фітинги в надійному місці та від відомого виробника, можна розраховувати на прийнятні умови експлуатації та безліч інших плюсів:

  • міцність;
  • практичність;
  • довговічність тощо.

У більшості моделей від перевірених брендів є все це і навіть більше, тому що виробники суворо дотримуються всіх основних вимог, мають відповідні сертифікати якості. Головне придбати фітинги у спеціалізованій компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X