Витратні матеріали та запчастини для сучасних басейнів
Басейн є досить складною спорудою незалежно від конкретного виду чаші та інших характеристик. Тому важливо забезпечити його повноцінний догляд і своєчасне технічне обслуговування. Тільки в такому разі можна розраховувати на тривале та безперебійне функціонування. Важливо для цього обирати якісні комплектуючі для басейнів, які дозволять підтримувати його в оптимальному технічному стані.
Правила вибору запчастин для басейну
Від якості витратних матеріалів залежить надійність басейну, його зовнішній вигляд, безпека та багато інших характеристик. Важливо забезпечити правильне оснащення, щоб створити комфортні експлуатаційні умови. Є кілька головних вимог, які бажано виконати у повному обсязі:
- Використання якісних нагрівачів та теплообмінників для забезпечення комфортної температури води.
- Регулярна дезінфекція та очищення води, для чого застосовуються спеціальні станції, фільтри, а також скімери.
- Безпеку вдається гарантувати завдяки встановленню додаткового освітлення, поручнів та сходів.
- Розширення функціональних можливостей басейну стає можливим за рахунок встановлення додаткового обладнання. До його основних різновидів можна віднести плато гейзерного типу, гідромасажні форсунки, водоспади та багато іншого.
Під час вибору деталей треба враховувати безліч факторів, серед яких форма, об’єм чаші та її місцезнаходження. Найпоширенішим і найзручнішим варіантом вважається прямокутна форма. Захист від корозії гарантується, якщо використовувати комплектуючі із міцного пластику або нержавіючої сталі. Сталеві вироби мають більш привабливий зовнішній вигляд, ніж пластикові, але їх ціна дещо вища.
Коли всі закладні елементи встановлені, важливо використовувати якісне обладнання для фільтрації. Воно допоможе забезпечити оптимальні характеристики прозорості та чистоти води. Фільтри представлені у великому асортименті на сучасному ринку, можуть відрізнятись конструктивними особливостями. Вони бувають:
- картриджними;
- пісочними;
- діатомовими.
Пісочні припускають використання срібного, скляного чи кварцового піску. У картриджних використовуються пропіленові тонкі мембрани в корпусі із пластику. Діатомові фільтри найдорожчі, але й найефективніші. Вони допомагають забезпечити затримку найдрібнішого сміття. Додатковою перевагою стає знезараження води, насичення її корисними мікроелементами.